Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů

Rozhodli jste se, že využijete některé z krátkodobých půjček, které nebankovní společnosti nabízí? Kde vám dnes půjčí rychle, bez formalit a se splatností na 30 dnů?

Firem, jež nabízí takovéto úvěry je několik, v dnešním článku jsme pro vás připravili krátký výběr několik společností, u kterých si můžete půjčit peníze snadno i po internetu.

Ferratum půjčka

Velmi známá krátkodobá půjčka je od společnosti Ferratum Czech s.r.o., která nabízí půjčky do 10 000 Kč.

  • Splatnost je zde dokonce delší než 45 dnů, můžete si sami zvolit jaký počet dnů budete chtít. Počítejte však s tím, že za delší splatnost zaplatíte mnohem více peněz.

Jestliže jste si ovšem u Ferratum ještě nepůjčovali a nejste jejich stálý klient, potom bohužel kvůli ověření můžete využít jen malé půjčky do 2000 Kč se splatností na dva týdny.

Click Credit půjčka

Nebankovní společnost Click Credit sice nepatří mezi tak známé a tradiční firmy jako clickcreditFerratum, ovšem jejich výhoda je v nízkých úrokových sazbách.

Click Credit nabízí pravděpodobně nejlevnější krátkodobé sms půjčky do 3000 bez 1 kč na trhu, navýšení je zde jen v hodnotě desítek korun.

Click Credit vydělává totiž na klientech, kteří využívají jejich prodloužení. Zde je už totiž poplatek vyšší, srovnatelný s poplatky u ostatních nebankovních společností tohoto typu.

Zaplo půjčka

Nové rychlé půjčky s krátkou dobou splatnosti nabízí také firma Zaplo Finance. Ta u nás působí sice jen od začátku loňského roku, jde však o spolehlivou firmu, která může půjčit až 12 500 Kč.

Pro nové klienty je sice omezení výše úvěru, ale jen do 5000 Kč. Jestli si tedy u Zaplo berete půjčku poprvé, můžete získat až 5000 na 30 dnů bez navýšení a úroků.

Krátkodobé půjčky jsou ideální pro ty, kteří nepotřebují půjčit příliš mnoho a jsou schopni dluh rychle splatit. Výhoda je v tom, že jsou mnohem méně závaznější než bankovní půjčky, ovšem při opakované půjčce jsou úroky mnohem vyšší.