Kredito24 půjčka – první půjčka bez úroku

Potřebujete si rychle vyřídit půjčku a nechcete nebo nemáte čas na chození na pobočku? V dnešní době lze už díky nebankovním půjčkám vyřídit úvěr i po internetu pohodlně z domu, bez nutnosti osobní návštěvy.

Jednou z firem, která takové půjčky nabízí je například Kredito24. Jde o novou menší nebankovní společnost, která má kořeny v Německu a v Česku má svoji další pobočku.

Kredito24 půjčkaZaměřuje se na poskytování půjček a úvěrů s kratší dobou splatnosti pro zákazníky, kteří mají problémy se schválením úvěru jinde, například v bance.

Půjčky do 10 000 Kč

Kredito24 půjčky využívají hlavně lidé, kterým chybí krátkodobě pár tisíc korun, třeba před výplatou nebo důchodem. Žádost si ale mohou podat i lidé ze skupiny studentů či nezaměstnaných.

Pro nové klienty je zde ale určité omezení. Protože tato firma příliš neprověřuje identitu a bonitu klienta, je první půjčka omezena jen do výše 4500 Kč. Výhodou je však to, že každý nový klient, který si bere půjčku poprvé ji má úplně zdarma.

Výhody půjčky

Oproti konkurečním nabídkám má Kredito24 úvěr pár výhod.

  • Jednou z nich je samozřejmě pohodlné a rychlé vyřízení úvěru – nemusíte nikde posílat smlouvu nebo řešit podobné formality.
  • Poprvé vám půjčí zdarma a to částku, která není tak obvyklá (snad jen u nebankovní společnosti Zaplo Finance).
  • Vlastní účet – na službě Kredito24.cz máte dostupnou sekci „můj účet“, kde můžete sledovat úvěr a případně s ním pracovat – například prodloužit dobu splatnosti za poplatek.

Kolik přeplatíte?

Krátkodobé půjčky nepatří mezi ty nejvýhodnější úvěrové produkty na trhu a ani Kredito24 půjčka není výjimkou.

Poprvé sice za půjčku nic neplatíte, je zdarma, ovšem při opakované půjčce už úroky jsou. Například půjčka 5000 Kč na 14 dnů vás vyjde na 1250 Kč, což je skoro dvojnásobek, než například u Perfect Money.