Malá půjčka bez registru

Malé půjčky z nebankovního sektoru můžeme pravděpodobně zařadit mezi úvěrové produkty, u nichž hrozí nejmenší riziko toho, že se člověk zadluží (jak se vyhnout dluhové spirále) a dostane se do problémů.

I když vám nebankovní společnosti, jež takové rychlé sms půjčky nabízí, neposkytnou závratné částky, nemusíte se obávat toho, že by vás vysoké splátky dostali do problémů. Úrokové sazby sice nejsou nejnižší, ovšem při půjčení menších částek jde často jen o Malá půjčka bez registrupřeplatek v hodnotě několika stokorun.

Typickým příkladem malá půjčka od Omegapujka, kterou našim čtenářům pravidelně doporučujeme. OmegaPůjčka nabízená firmou Dollar Financial Czech Republic totiž patří mezi prověřené poskytovatele, u nichž rozhodně nehrozí riziko podvodu a můžete si tam půjčovat opakovaně vždy, když vám chybí peníze před výplatou.

Jak rychle mi zajistí peníze?

Klienty, kteří potřebují krátkodobou finanční výpomoc, zajímají hlavně tři věci. Jak rychle peníze získám, kolik mi půjčí a co je potřeba k tomu, abych půjčku mohl získat.

Rychlost (viz Nejrychlejší SMS půjčka) je hlavní výhodou OmegaPůjčky, v některých případech je možné získat peníze do 24 hodin, tedy ještě v ten den, kdy si požádáte o půjčku. Toto však platí pro stálé klienty, kteří už jsou tímto nebankovním poskytovatelem prověření a půjčují si zde opakovaně.

Noví klienti mají vyřízení půjčky o něco delší, ovšem i zde je rychlost například v porovnání s bankovním úvěrem mnohem lepší.

Noví klienti musí při první půjčce poslat ověřovací poplatek 1 Kč předem, po jeho doručení se vaše žádost schvaluje a teprve pak vám pošlou vaše požadované finanční prostředky.

Záleží to tedy hlavně na tom, jak rychle dokáže vaše banky vyřídit požadavek na odeslání poplatku. Pokud však máte účet u některé z těchto bank, je převod 1 kč poplatku velmi rychlý a už druhý den jsou peníze u firmy Dollar Financial na účtě.

Půjčí i dlužníkům v registrech?

Registry dlužníků jsou stále častějším důvodem, proč lidé nemohou úvěr v bance získat. U nás existuje ovšem vícerodruhů těchto registrů dlužníků a tak ne vždy je to takový problém. Právě díky zmíněné firmě je dostupná i půjčka bez registru.

Půjčit si tak mohou lidé, kteří mají horší platební morálku a před výplatou jim tak OmegaPůjčka může zajistit až 10 000 Kč rychle a bez zbytečných formalit.