Nebankovní půjčky kde vám opravdu půjčí

Dostali jste se do finanční problematické situace a potřebovali byste si vypůjčit pár tisíc, ne víc než 15 000 Kč.

V takovém případě pro vás máme pár tipů na to, jak můžete vaše finanční trable zahnat a nejrychlejší půjčkazískat půjčku i bez úroku.

Díky konkurenci mnoha nebankovních společností začaly tyto firmy nabízet jako lákadlo pro nové klienty první půjčku úplně zadarmo pro každého, komu žádost schválí.

Pojďme se podívat o jaké půjčky vlastně jde a kdo je nabízí.

Rychlé půjčky bez poplatku

Nebankovní sektor nabízí spoustu expresních služeb, které řeší finanční tíseň rychle a pohodlně. Možná znáte firmy jako třeba Tommy Stachi, ale jde i o tzv. finské půjčky, které jsou u nás spíše známé jako půjčky před výplatou.

O co jde?

půjčka s bonusemJde o malé krátkodobé úvěry, které vám zajistí částky v hodnotě několika tisíc korun na dobu od 7 dnů až zhruba po měsíc.

Některé nebankovní půjčky kde opravdu půjčí vám zajistí i prodloužení doby splatnosti o pár týdnů, počítejte však s tím, že za tohle si připlatíte a ne málo.

Peníze z půjčky mohou lidé využívat na cokoliv, jde o typ bezúčelové půjčky. Nejčastěji ji využívají zákazníci, kterým chybí peníze na zaplacení složenek a ví, že za pár týdnů budou mít dostatečný příjem, kterým svůj dlužný závazek splatí.

Výhodou u těchto půjček je to, že jsou nabízeny i lidem s horší solvetností.

Jde tedy například o lidi v exekuci, se zápisem v seznamu dlužníků anebo pro lidi s nižšími příjmy.

Typicky jsou tyto půjčky určeny pro studenty, nezaměstnané či důchodce.

U koho si půjčit?

V případě, že si chcete typ této nejrychlejší půjčky vyzkoušet a máte vlastní bankovní účet vám můžeme doporučit hned několik firem.

Nové online půjčky před výplatou

Mezi nové firmy, které začali nejrychlejší půjčky nabízet patří například Kredito24 půjčka či krátkodobý úvěr od Zaplo Finance.

  • Tyto firmy u nás zastupují korporace ze zahraničí, kde model online půjček funguje už dlouho a bez problémů.
  • U Kredito24 vám poprvé půjčí až 4000 Kč, u Zaplo pak až 5000 Kč.

Výhodou u obou firem je to, že si žádost podáte snadno po internetu a nemusíte nikam chodit ani nic vyřizovat.

Stačí jen ověření vašeho bankovního účtu, což uděláte odesláním registračního poplatku 1 Kč předem na konto vybrané nebankovní společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *