Nejnovější půjčky do výplaty

Pokud patříte mezi ty, kteří si občas potřebují půjčit menší obnos peněz, pak vás možná bude zajímat dnešní článek, ve kterém jsme pro vás připravili přehled dvou nových půjček, které se řadí mezi nejnovější úvěrové produkty s krátkou dobou splatnosti.

Jak jistě mnozí z vás ví, nemusíte si peníze půjčovat jen v bance, ale půjčku si můžete vzít také z nebankovního sektoru. Zde je právě sekce SMS půjček do výplaty, které vám zajistí pár tisíc na měsíc či dva.

Japonské půjčky do výplaty

Jednou z nových půjček z nebankovního sektoru je tzv. Japonská půjčka, která vznikla ve spojení s Home Credit. Jde o nástupce předchozí Click Credit rychlé půjčky před výplatou, díky které jste si mohli online přes internet anebo na pobočce Sazky půjčit až 4999 Kč.

Japonská půjčka nabízí podobné možnosti jako Click Credit, navýšili ovšem cílovou částku až na 15000 Kč a navíc si formou dalšího úvěru od Japonské půjčky můžete požádat až o 50 000 korun.

XS půjčka na měsíc zdarma

Další malou půjčkou, kterou můžete využít, když vám chybí peníze do výplaty, je XS půjčka. Tuhle půjčku na trh přinesla zase firma Provident Financial, kterou jistě mnoho z vás zná, protože nabízejí hotovostní a bezhotovostní půjčky v hodnotě desítek tisíc korun.

XS půjčka je možnost, jak získat úvěr na 1000 korun nebo klidně až na 15 000 Kč. Horní Netcredit půjčkacílová hranice je tedy stejná, jako u Japonské půjčky.

Protože je ale XS půjčka úplně nová na trhu a chtějí nalákat nové zákazníky, nabízí půjčku pro nové klienty na měsíc zadarmo.

Teda podmínka je taková, že musíte vypůjčenou částku do měsíce splatit a v takovém případě žádný poplatek neplatíte.

Standardně je ale splatnost u této XS půjčky do výplaty až 12 týdnů, což je mnohem déle než u konkurence (snad vyjma Ferratum půjčky), takže je to ideální pro ty, kterým krátkodobé sms půjčky nevyhovují.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *