Netcredit půjčka

Netcredit půjčkaPokud potřebujete peníze rychle a chtěli byste mít podanou žádost o půjčku ještě dnes, nejlépe ihned, pak se můžete zkusit obrátit na společnost Netcredit.

Jde o jednoho z poskytovatelů tzv. SMS půjček.

SMS půjčka má několik parametrů, kterými se liší od klasických bankovních či nebankovních úvěrů.

  • Jedním z rozdílů je například výše cílové částky, která u SMS úvěrů nepřesahuje hodnoty 20 000 Kč.
  • Dalším rozdílem je pak kratší doba splatnosti, která zajišťuje i celkové nižší náklady na vedení a úročení úvěru.

A co má v nabídce firma Netcredit? Tato nebankovní společnost nabízí půjčky až do 12 000 Kč, které si můžete vyřídit rychle během 15 minut přes internetové stránky.

Je to bezpečné?

I když patří Netcredit půjčka mezi relativně nové úvěry v nabídce nebankovního sektoru, jde o dceřinou společnost zahraniční korporace, která funguje v několika dalších státech Evropy.

Poplatky předem jsou zde minimální. Noví klienti musí platit 1 haléř a to kvůli ověření jejich identity. Jde tedy pouze o symbolickou částku nutnou k prověření.

SMS půjčka třeba před výplatou

Mnoho z klientů, kteří si berou půjčku od společnosti Netcredit využívají peníze proto, že jim chybí hotovost před výplatou. Netcredit půjčka je k tomuto opravdu ideální, nový klienti zde mohou rychle získat až 4 500 Kč na 30 dnů, což mnoha lidem naprosto postačí.

Jaké jsou podmínky a požadavky?

Každá z nebankovních společností či bank má samozřejmě nějaké podmínky, žádná firma nepůjčuje úplně každému. U Netcredit však nejsou požadavky příliš náročné.

Nutností je vlastnictví bankovního účtu, nutný je také příjem, věk mezi 20 a 70 lety a také nesmíte být v exekuci anebo žadatelem o oddlužení.