Omega Financial půjčka

Omega Financial půjčkaÚvěrová společnost, která vám zajistí peníze rychle, ať už potřebujete půjčit peníze před výplatou anebo hledáte půjčku na studium.

Nepatří sice mezi společnosti, která vám zajistí velké částky, ovšem u Omega Financial lze získat peníze rychle, bezpečně, bez formalit a bez osobní schůzky.

Jak to funguje?

Omega Financial patří jako jedna z mála nebankovních společností mezi poskytovatele krátkodobých půjček, kterou si lze vyřídit po internetu, bez dalších složitostí.

Jindy je třeba posílání úvěrové smlouvy poštou anebo ověření identity tím, že vám pošlou peníze z první půjčky složenkou.

U Omega půjčky do 5000 Kč není třeba žádná smlouva, ale půjčku si sjednáte jen pomocí online žádosti a potvrzením SMSkou a registračním poplatkem 1 Kč, který je nutné převést ze svého bankovního účtu.

Tyto nutné formality jsou potřeba jen v případě první půjčky (půjčka pro nové klienty je u Omegy do 3000 Kč), u opakované půjčky je možné půjčit si 5000 Kč ihned a získat peníze na svůj účet ještě dnes, v den podání žádosti.

Požadavky Omega Financial

Důležité je samozřejmě, komu vlastně tato nebankovní společnost půjčí. Omezení je zde z hlediska věku, nepůjčují mladším 18ti let. Dále je nutné mít aspoň nějaké příjmy, třeba důchod nebo brigádu.

U Omega Financial při schvalování žádosti také nahlíží do registrů dlužníků, takže ani dlužníci zde se žádostí o rychlou SMS půjčku pravděpodobně neuspějí.