Online půjčka na účet hned a bez papírování

Možná, že i vy patříte občas mezi ty, kteří využijí úvěru a půjčí si sem tam nějaké peníze. V dnešní době to vůbec není výjimkou a stále více lidí se spoléhá více na půjčky než peníze z vlastních rezerv. Jakým způsobem si ale dnes vlastně můžete půjčit peníze po internetu a kolik papírování vás to bude stát?

Online půjčka na účetJednou z možností, jak si vyřídit půjčku přes internet je zvolit nějakou větší známou společnost, která nabízí klasické nebankovní půjčky. Jde třeba o firmy jako Provident, Home Credit, Cetelem a další, která nabízí služby podobné jako najdete v bance.

Formou jejich půjčky lze získat několik desítek až stovek tisíc na delší dobu, jde tedy o klasické osobní půjčky, které využijete například na menší rekonstrukci, koupi nového či ojetého vozidla anebo při jiných výdajích.

Většinou je zde výhoda v tom, že půjčují i těm, kteří v bance na půjčku nedosáhnou, ovšem počítejte s tím, že za půjčení zaplatíte o něco více.

Například u Provident Financial je navýšení opravdu velmi vysoké. Jejich bezhotovostní půjčka je sice o něco levnější, ale ani zde to není žádná výhra.

Příklad půjčky od Providentu

Podívejme se například na půjčku 80 000 Kč se splatností na 100 týdnů. Celkem zde přeplatíte asi 35 tisíc, což je skoro polovina vypůjčené částky.

V případě hotovostní půjčky je pak navýšení ještě vyšší a to dokonce až 82 000 Kč, takže celkem přeplatíte stejnou částku, jakou si vypůjčíte.

Pokud se nechcete dostat do rizika a neradi byste si půjčovali tolik, je tu druhé řešení a tím jsou malé půjčky ihned na účet. Jde o půjčky často využívané před výplatou, díky kterým lidé získají peníze na krátkou dobu (podobně jako kreditky), než získají peníze z vlastního příjmu (důchod, mzda, peníze z brigády).

Tuto půjčku využívají jak zaměstnanci, tak důchodci, studenti ale i nezaměstnaní. Důvodem je totiž to, že pro jejich získání není potřeba doložení o vašich příjmech. Některé společnosti, jako například Kredito24 dokonce ani nenahlíží do registrů dlužníků.

Výhodou těchto nebankovních půjček s krátkou dobou splatnosti je to, že mnoho firem, které je nabízí vám dá první půjčku zdarma. Znamená to opravdu, že při testování jejich služeb poprvé nezaplatíte žádný úrok navíc, vrátíte jen tolik, kolik jste si vypůjčili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *