Podobná půjčka jako Půjčkomat

V poslední době jsou stále oblíbenější tzv. půjčky před výplatou, které jsou způsob, jak získat peníze skoro ihned na pár týdnů a k tomu často i zdarma.

Výhoda těchto úvěrů je nejen v tom, že peníze získáte rychle a pohodlně si vše vyřídíte po internetu, jsou zde také nižší podmínky pro schválení žádosti a tak jsou tyto půjčky určeny skoro každému.

pujcka-pujckomatJednou z firem, která nabízí nejrychlejší půjčky do výplaty je Půjčkomat. Jejich půjčka je v hodnotě několika tisíc korun, sjednáte si ji po internetu a díky online kalkulačce se okamžitě dozvíte, jaký zaplatíte poplatek při určené době splatnosti.

Půjčkomat ale není jediná nebankovní společnost, která takové půjčky nabízí. V tomto článku jsme se proto rozhodli ukázat vám další možnosti, jak získat krátkodobé úvěry.

Půjčka na složenku od Ferratum

Jednou z nejstarších nebankovních společností, která u nás sms půjčky před výplatou nabízí je Ferratum Czech s.r.o., která zde funguje jako dceřinná firma skandinávské Ferratum.

Zde si lze půjčit až 10 000 Kč ale až poté, co projdete ověřením – musíte splatit několik půjček bez problémů. První půjčka je tak jen do 2000 Kč a na max. 15 dnů, ovšem máte ji bez úroků.

Půjčka bez poplatku od Perfect Money

Další z nebankovních ověřených společností je Perfect Money, česká firma, která u nás spolehlivě funguje už několik let. U této firmy si můžete sice půjčit maximálně 5000 Kč, ovšem půjčku zdarma vám dají až do 3000 Kč. Navíc je to jedna z mála společností, která stále nabízí půjčku aniž by po vás vyžadovali poplatek 1 Kč předem.

Nová půjčka od Kredito24

Se zajímavou nabídkou přišla nedávno společnost Kredito24, která nabízí půjčky dokonce až do 12 500 Kč. Pro nové klienty je dostupná půjčka zdarma dokonce do 4000 Kč, takže si můžete rychle a bez problémů odložit problémy před výplatou.

Všechny tyto společnosti posílají peníze převodem na účet, u Kredito24 je nutnost úhrady registračního poplatku 1 kč předem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *