Půjčka před výplatou každému

Půjčka před výplatou Chybí vám peníze před výplatou a hledáte vhodného poskytovatele půjčky, který by vám půjčil 5000 – 10 000 Kč?

V takovém případě se můžete obrátit na firmu Ferratum Czech s.r.o., která patří mezi ověřené a bezpečné úvěrové společnosti nabízející rychlé půjčky takřka každému.

Půjčka od Ferratum patří mezi online úvěry, což znamená, že si ji sjednáte po internetu, bez osobní schůzky či návštěvy pobočky. Stačí vám pouze pár minut na vyplnění online žádosti, kterou najdete přímo na internetových stránkách.

Finannčí obnos v hodnotě vyšší 5000 Kč je však určen pouze klientům, kteří už si u tohoto poskytovatele půjčují peníze opakovaně. Noví klienti, kteří si žádají o první půjčku mohou využít úvěr v maximální hodnotě 3000 Kč.

Doba splatnosti je u této půjčky před výplatou až do 30 dnů ve standardním období. Za poplatek si ji lze však prodloužit o dalších 30 dní a to až 3 krát, takže konečná doba splatnosti může být o 90 dnů delší.

Pokud chcete vyzkoušet tuto nebankovní půjčku, stačí si podat online žádost. Jako nový klient máte bonus a tím je půjčka bez navýšení a úroků. Poprvé tak za půjčku neplatíte ani 1 kč navíc.

První půjčka je od Ferratum odesílána složenkou, při opakované půjčce je však možnost druhého způsobu. Stálým klientům nabízí tato nebankovní společnost půjčky před výplatou na účet a to velmi rychle, s odesláním platby ještě v den podání žádosti.