Půjčkomat půjčka do 20 000 Kč

Jestliže patříte mezi ty, který občas chybí pár tisíc mezi jejich příjmy, pak by vás mohl zajímat způsob, jak můžete tuto finanční mezeru na krátký čas vyplnit. Lze tak učinit tím, že využijete krátkodobou půjčku do výplaty od společnosti Půjčkomat, která nabízí půjčky přes internet nebo po telefonu.

Získání půjčky

Vyřízení této půjčky je mnohem snazší a také mnohem rychlejší než v případě, že byste si vyřizovali půjčku u některé z bankovních institucí. Předně nemusíte nikam chodit a nic vyřizovat na pobočce, vše sjednáte přes internet.

K dispozici je totiž přímo na stránce Půjčkomat.cz online žádost a kalkulačka, díky kterým si podáte žádost o úvěr ve vybrané výši a hned zjistíte, jaké úroky budete v danou dobu splatnosti platit.

Kolik půjčí?

Půjčkomat sice patří mezi menší nebankovní společnosti, ovšem díky jejich přísnějším podmínkám si mohou dovolit půjčovat více než konkurenční úvěrové společnosti.

Při první půjčce si tak můžete požádat až o 10 000 Kč a v případě opakované půjčky můžete využít částku až 20 000 Kč.

V obou případech si můžete zvolit libovolně dlouhou dobu splatnosti od 5 do 31 dnů.

Jaké je navýšení?

To, kolik zaplatíte za půjčku se dozvíte díky online kalkulačce ihned při rozmýšlení délky splatnosti.

Úroková sazba se totiž odvíjí od této hodnoty, čím kratší doba splatnosti, tím nižší úrok. V případě opravdu krátké půjčky, třeba na 10 dnů se úrok dostane zhruba na 11 % z částky, o kterou si u Půjčkomatu požádáte.

Reference a zkušenosti klientů

Přímo na stránce této nebankovní společnosti si můžete prověřit, zda jsou s jejich službami lidé spokojeni. Na stránce „Řekli o nás“ najdete recenze opravdových zákazníků této firmy.