Půjčte si snadno a rychle

Velikou oblibu mají v posledních letech rychlé půjčky do výplaty. Tento fenomén k nám přišel z finska. Jde o nebankovní produkt, kdy máte možnost půjčit si od pár set korun na maximálně třicet dní.

U nás ji nabízí hned několik společností. Každá má jiné podmínky pro posouzení klienta. Všeobecně však je potřeba mít více než 18 let, mít vlastní bankovní účet, trvalý pobyt na území ČR.

Jako bonus můžete získat první půjčku zdarma, pokud ji splatíte v řádném termínu. V případě, že vám padne do oka rychlá půjčka do výplaty, peníze si lze nechat vyplatit na účet nebo přes terminál sázkové společnosti.

Další variantou je SMS půjčka ihned. Žádat o ni můžete prostřednictvím sms zprávy. Je tedy vhodná tehdy, kdy potřebujete půjčit a nemáte přístup na internet. Půjčit si můžete Půjčky snadno a rychlemalé částky, ale i tak s nimi pořídíte spoustu věcí.

Půjčit si nemusí jen zaměstnanci. Jde to i u studentů či ženy na mateřské. Stačí mít alespoň nějaký doložitelný příjem, nemít exekuci nebo závazky po splatnosti. Také vám nevyhoví, pokud již nějakou aktivní půjčku máte.

Peníze můžete použít na cokoliv, protože jde o půjčku neúčelovou. Její nevýhodou je vysoká úroková sazba, půjčku nelze splácet v delším období. Musíte celou částku vrátit najednou, včetně poplatku za půjčení.

Kdy se vám bude rychlá SMS půjčka hodit

Rychlá sms půjčka je velmi praktickým řešením pro ty, komu chybí jen pár korun do výplaty a nechtějí si brát klasickou půjčku v bance. Tato půjčka má vyšší RPSN, splatnost pouze měsíc, s možnosti prodloužení.

Její výhodou je snadné a rychlé vyřízení během pár minut, nemusíte nikam dojíždět podepisovat smlouvy.

Rychlá sms půjčka je určena i studentům, důchodcům a začínajícím podnikatelům. Nemusíte dokládat příjmy, ale je potřeba mít platný doklad totožnosti – občanku nebo pas, také vlastní účet vedený na vaše jméno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *