SMS půjčka bez 1 Kč

SMS půjčky jsou u nás na trhu už několik let, ovšem stále ještě ne každý, kdo je může využívat, je zná.

SMS půjčka bez 1 KčNejde o příliš rozšířený typ půjčky, což se samozřejmě s nárůstem nebankovních společností mění a těchto půjčkách se dozvídá stále více lidí.

Právě množství nebankovních společností může být ale občas matoucí a proto jsme pro vás připravili krátký přehled poskytovatelů, kteří vám půjčí formou SMS půjčky 3000.

ViaSMS.cz půjčka

Jednou z nebankovních společností, která půjčuje peníze rychle do výplaty je Via SMS.

Tato firma vám může půjčit až 12 000 Kč a to převodem na účet nebo složenkou. Novým klientům nabízí půjčky o něco menší a to proto, že klienty ověřuje jen takto. ViaSMS Půjčku zde mohou získat lidé i s horší bonitou, například ti, kteří mají nižší příjmy.

PerfectMoney.cz půjčka

Další nebankovní společností, kterou bychom vám v našem představení rádi doporučili je Perfect Money. Tato česká nebankovní úvěrová společnost má v nabídce SMS půjčky do výplaty až do 5000 kč.

Mají ovšem akční nabídku, díky které můžete ušetřit na úrocích. Každý kdo získá první půjčku u Perfect Money ji má zdarma, bez navýšení a úroků.

Samozřejmě je tato půjčka stejně jako úvěr od ViaSMS bez nutnosti dokládat účel vypůjčených finančních prostředků.

Výhoda Perfect Money je ale také v tom, že právě u nich je dostupná půjčka bez poplatku 1 Kč, což je v nebankovním sektoru neobvyklé, většina společností ho vyžaduje.

Jestliže hledáte způsob, jak rychle získat peníze, doporučujeme vám právě tyto sms půjčky ihned úplně každému. Nebankovní společnosti, které jsme v porovnání ukázali jsou ověřené a lze si u nich bezpečně půjčit, rozhodně u nich nehrozí riziko podvodu.

Proces sjednání úvěru, například u Perfect Money, probíhá tak, že si podáte online žádost. Stačí vyplnit krátký formulář přes internet a počkat na další instrukce, které vám dorazí na email.

Tam budou i podklady ke smlouvě, kterou je třeba vytisknout, podepsat a poslat na adresu Perfect Money. Po doručení je první půjčka 3000 schválena a peníze jdou k vám na účet.