SMS půjčka pro hodně problémové klienty

Peníze si v dnešní době vždy nepůjčují jen lidé s dobrou bonitou, kteří mají dostatečný příjem, čisté registry a také možnost zástavy nemovitosti anebo ručení. Velká spousta lidí je na tom s bonitou hůře a nemusí jít vždy o nezaměstnané.

Časté problémy jsou také s tím, že se klient v minulosti dostal na seznam dlužníků, ať už do SOLUSu anebo do jiných registrů.

Tyto registry jsou často dostupné poskytovatelům půjček a to nejenom z bankovního sektoru, což je při schvalovacím procesu problém a těmto klientům často není úvěr schválen.

Půjčky pro problémové klienty

Problémoví klienti, kteří nemají dostatečné příjmy, jsou v exekuci anebo mají zápis v registrech však mají ještě poslední šanci a tou bývá SMS půjčka.

Jde o malé úvěry, kde není riziko nesplácení tak velké a poskytovatelé těchto úvěrů si tak mohou dovolit půjčit i rizikovějším lidem.

Díky těmto poskytovatelům tak například existuje půjčka pro ženy na MD, kteří to nemají s dokládáním příjmů zrovna lehké. Maminkám na mateřské dovolené může tak SMS půjčka odložit jejich problémy s financemi o několik týdnů a to někdy i zadarmo.

Kdo nabízí SMS půjčky?

pujcky-problemove-klientyPoskytovatelů těchto půjček u nás působí několik, ať už jde o dlouhodobě ověřené poskytovatele jako je Ferratum Czech anebo nové firmy jako je Kredito24.cz a jejich půjčka.

Jestliže vás princip SMS půjček zaujal, ovšem nedostačuje vám suma, kterou tyto společnosti nabízí, pak by vás mohla zajímat Crediton půjčka.

Crediton je dalším z poskytovatelů těchto krátkodobých půjček, mají ovšem narozdíl od konkurence skoro dvojnásobnou cílovou částku. Stálí klienti si zde tak mohou vypůjčit až 20 000 kč a to na dobu až 40 dní.

Crediton má sice zajímavou nabídku z hlediska výše úvěru a doby splatnosti, ovšem co se týká úrokových sazeb můžeme doporučit firmu Perfect Money anebo Click Credit. U nich je dostupná SMS půjčka bez 1 Kč poplatku a navíc zde na poplatcích za půjčení nezaplatíte tolik jako jinde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *