Studentská půjčka bez doložení příjmů

Studentská SMS půjčkaPůjčit peníze si často potřebují právě ti, kteří mají problémy s dokládáním bonity a doložením příjmů.

Mezi takovou skupinu obyvatel patří i studenti, kteří to s příjmy nemají snadné.

Co když se jako student dostanete do finanční tísně, nemáte možnost dokládání příjmů a potřebujete půjčit. Je zde někdo, na koho se můžete obrátit?

Půjčky pro studenty u nás nabízí především banky, tam je právě problém s dokládáním bonity a solventnosti. Existuje však i druhá varianta a tou jsou půjčky z nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčky mohou značit pro někoho riziko, ovšem patří sem třeba firmy jako Home Credit či Provident, které rozhodně podvodné nejsou (i když míra úročení jejich půjček je vysoká).

Ne každá nebankovní společnost je tedy podvodná a existuje zde velké množství kvalitních poskytovatelů i studentských půjček.

Rychlá půjčka pro studenty

Jednou z takových firem je například Perfect Money. Na stránce StudentskaPujcka.net si můžete sjednat jejich půjčku a získat tak cílovou částku až do 5000 Kč. Podmínky u této nebankovní společnosti jsou minimální, k vyplnění žádosti vám postačí jen občanský průkaz.