Zaplo.cz půjčka

Zaplo.cz půjčkaMezi nové poskytovatele, kteří začali nabízet rychlé krátkodobé půjčky teprve v roce 2013 můžeme určitě zařadit také půjčku na stránce Zaplo.cz, kterou u nás poskytuje firma s názvem Zaplo Finance.

Podobně jako u Crediton půjčky anebo Ferratum půjčky jde opět o nabídku firmy, která u nás funguje jako pobočka zahraniční korporace, v případě Zaplo jde o skupinu 4FinanceGroup.

Kolik půjčují?

I když u nás působí Zaplo.cz půjčka teprve krátce, přišli hned ze zajímavou nabídkou, kterou mohou konkurovat stálým firmám. Rozdílem u jejich půjčky je například maximální výše půjčky, kterou lze získat. U Zaplo si totiž můžete půjčit až 12 500 Kč, v případě, že se řadíte mezi ověřené klienty.

Noví zákazníci u Zaplo mohou získat půjčku v hodnotě až 5000 kč velmi rychle na účet, bez osobní schůzky a zdržování na pobočce. Stačí vyplnit online žádost na jejich internetových stránkách a počkat na schválení.

Díky online kalkulačce půjčky na stránkách firmy Zaplo Finance není problém si spočítat navýšení, zjistit do kdy musíte půjčku splatit anebo hodnotu RPSN.

První půjčka zdarma

Bonusem, který má Zaplo podobně jako některá konkurence, připraven pro nové klienty je první půjčka zdarma. U půjčky od 1000 Kč až do 5000 Kč není třeba platit žádné úroky v případě, že si půjčujete u Zaplo poprvé. Při dalších úvěrech už však navýšení vždy platíte.

Malá půjčka i o víkendu

Jako jedna z mála firem má Zaplo otevřeno i několik hodin o víkendu. Díky tomu u nich lze získat víkendové půjčky a zajistit si tak peníze rychle, ihned bez čekání, třeba když potřebujete půjčit do výplaty.

Video s půjčkou Zaplo.cz